FATIMA

0
Cena
400 €
Cena
400 €
Prihlasovací formulár
Meno *
Email Address*
Správa *
Počet osôb *
Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

265


Prečo si rezervovať zájazd u nás?

  • Dostupné ceny pre každého
  • Rezervácia zájazdu online
  • Letecká a autobusová doprava


Máte otázky ?

Neváhajte nám zavolať. Sme tím odborníkov na zájazdy radi Vám ochotne poradíme.

+421 911 285 240

ck@awertour.sk

4 dňový zájazd
Termín: 14.10.-17.10.2021
Letecky

Fatimské posolstvo Matky Božej je plné nežnej materinskej lásky. Posolstvá sú „najprorockejšie z moderných zjavení“. Ovplyvnili chod Cirkvi a celý svet. Zasvätenie sveta v roku 1984 malo za následok pád komunizmu vo východnej Európe. Ďalšie, veľmi dôležité požiadavky neba sú sviatosti zmierenia, sväté prijímania počas prvých sobôt v mesiaci, modlitba sv.ruženca, pokánie, obety za hriešnikov – využiť ich ako hlavné zbrane v boji proti satanovi. Panna Mária sa tu predstavila ako Kráľovná Posvätného ruženca.

Fatima je jedno z najznámejších pútnických miest na svete. Nachádza sa v okrese Santarém v strednom Portugalsku, 187 km južne od mesta Porto a 123 km severne od Lisabonu. Stala sa známym pútnickým miestom potom, ako sa tu Panna Mária zjavila trom deťom, Františkovi, Jacinte Marto a Lúcii dos Santos na mieste nazývanom Cova da Iria. K prvému zjaveniu došlo v roku 1917 , 13. mája a následne pokračovali až do októbra, vždy trinásteho v mesiaci. V roku 1930 katolícka cirkev uznala pravosť zjavení.

RÁMCOVÝ PROGRAM PÚTNICKÉHO ZÁJAZDU:

Deň 1Stretnutie skupiny v Bratislave

v poobedňajších hodinách stretnutie skupiny v Bratislave, odchod autobusom na letisko do Viedne s následným odletom do Lisabonu. Transfer autobusom do hotela, ubytovanie a večera. Večer účasť na modlitbe sv. ruženca a sviečkovej procesii. Nocľah.

Deň 2 Celodenný náboženský program vo Fatime

raňajky, celodenný náboženský program vo Fatime – sv. omša, prehliadka areálu – Kaplnka Zjavení s milostivou sochou Panny Márie, Bazilika s hrobmi sestry Lucie dos Santos, sv. Františka a sv. Hyacinty Marto, prehliadka moderného chrámu Najsvätejšej Trojice. Návrat do hotela, večera. Po večeri modlitba sv. ruženca a sviečková procesia. Nocľah.

Deň 3 Celodenný náboženský program vo Fatime

raňajky, účasť na sv. omši. Popoludní krížová cesta a návšteva rodných domov troch vizionárov. Návrat do hotela, večera. Po večeri účasť na modlitbe sv. ruženca a sviečkovej procesii. Nocľah.

Deň 4 Sv. omša. Odchod na letisko do Lisabonu

raňajky, svätá omša vo Fatime, voľný program. Popoludní odchod na letisko do Lisabonu s následným odletom do Viedne.

Základné informácie

Termín: 14.10.-17.10.2021

Doprava: Letecky

 

V cene je zarátané:

  • obojsmerná letenka v ekonomickej triede na trase Viedeň / Lisabon / Viedeň, 1 kus podanej batožiny do 10 kg, 1 kus malej príručnej batožiny s rozmermi 40cm x 30cm x 20cm
  • transfer z Bratislavy na letisko do Viedne a späť, transfer z letiska do hotela vo Fatime a späť
  • 3x ubytovanie v hoteli s raňajkami večerami
  • náboženský program podľa nižšie uvedeného popisu
  • odborný sprievodca

V cene nie je zarátané:

  • cestovné poistenie UNIQA 4,20 € / deň / osoba
Mapa

Galéria