Fatima

0
Cena
590 €
Cena
590 €
Prihlasovací formulár
Meno *
Email Address*
Správa *
Počet osôb *
Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

473


Prečo si rezervovať zájazd u nás?

  • Dostupné ceny pre každého
  • Rezervácia zájazdu online
  • Letecká a autobusová doprava


Máte otázky ?

Neváhajte nám zavolať. Sme tím odborníkov na zájazdy radi Vám ochotne poradíme.

+421 911 285 240

ck@awertour.sk

4 dňový zájazd
Termín: 11. 5. - 14. 5. 2020
Letecky
Mons.,ThLic. Marián Gavenda, PhD

Fatimské posolstvo Matky Božej je plné nežnej materinskej lásky. Posolstvá sú „najprorockejšie z moderných zjavení“. Ovplyvnili chod Cirkvi a celý svet. Zasvätenie sveta v roku 1984 malo za následok pád komunizmu vo východnej Európe. Ďalšie, veľmi dôležité požiadavky neba sú sviatosti zmierenia, sväté prijímania počas prvých sobôt v mesiaci, modlitba sv.ruženca, pokánie, obety za hriešnikov – využiť ich ako hlavné zbrane v boji proti satanovi. Panna Mária sa tu predstavila ako Kráľovná Posvätného ruženca.

Zájazdom sprevádza :

  Mons.,ThLic. Marián Gavenda, PhD

Mons.,ThLic. Marián Gavenda, PhD

Fatima je jedno z najznámejších pútnických miest na svete. Nachádza sa v okrese Santarém v strednom Portugalsku, 187 km južne od mesta Porto a 123 km severne od Lisabonu. Stala sa známym pútnickým miestom potom, ako sa tu Panna Mária zjavila trom deťom, Františkovi, Jacinte Marto a Lúcii dos Santos na mieste nazývanom Cova da Iria. K prvému zjaveniu došlo v roku 1917 , 13. mája a následne pokračovali až do októbra, vždy trinásteho v mesiaci. V roku 1930 katolícka cirkev uznala pravosť zjavení.

RÁMCOVÝ PROGRAM PÚTNICKÉHO ZÁJAZDU:

Deň 1Stretnutie skupiny v Bratislave

stretnutie skupiny v Bratislave, odchod autobusom na letisko do Viedne s následným odletom do Lisabonu. Transfer autobusom do hotela, ubytovanie, večera. Večer účasť na sviečkovej procesii. Nocľah.

Deň 2 Prehliadka starej baziliky Panny Márie Ružencovej s hrobmi

raňajky, oboznámenie sa s pútnickým areálom. Prehliadka starej baziliky Panny Márie Ružencovej s hrobmi svätého Františka a svätej Hyacinty Marto a tiež sestry Lucie. Prehliadka modernej baziliky Najsvätejšej trojice. Popoludní krížová cesta z Fatimy do dedinky Aljustrel. Návšteva rodných domov troch vizionárov Lucie Santos, sv.Francisca Marto a sv.Jacinty Marto. Večera, sviečková procesia, večerná vigília pred hlavným slávením. Nocľah.

Deň 3 Dopoludnia účasť na hlavnom slávení - slávnostnej sv. omši

raňajky, dopoludnia účasť na hlavnom slávení – slávnostnej sv. omši. Popoludní pokračovanie v náboženskom programe. Večera, sviečková procesia, nocľah.

Deň 4 Sv. omša. Odchod na letisko do Lisabonu

raňajky, sv. omša. Odchod na letisko do Lisabonu s následným odletom do Viedne. Transfer autobusom do Bratislavy.

Sprievodca si vyhradzuje právo zmeny programu podľa okolností.

Základné informácie

Termín: 11.5. – 14.5.2020

Doprava: Letecky

Sprievodca: Mons.,ThLic. Marián Gavenda, PhD

ÚČASŤ NA HLAVNOM PROGRAME SLÁVENÍ 13. mája 2020,

Fatimské posolstvo Matky Božej je plné nežnej materinskej lásky. Posolstvá sú „najprorockejšie z moderných zjavení“. Ovplyvnili chod Cirkvi a celý svet. Zasvätenie sveta v roku 1984 malo za následok pád komunizmu vo východnej Európe. Ďalšie, veľmi dôležité požiadavky neba sú sviatosti zmierenia, sväté prijímania počas prvých sobôt v mesiaci, modlitba sv.ruženca, pokánie, obety za hriešnikov – využiť ich ako hlavné zbrane v boji proti satanovi. Panna Mária sa tu predstavila ako Kráľovná Posvätného ruženca.   

Fatima je jedno z najznámejších pútnických miest na svete. Nachádza sa v okrese Santarém v strednom Portugalsku, 187 km južne od mesta Porto a 123 km severne od Lisabonu. Stala sa známym pútnickým miestom potom, ako sa tu Panna Mária zjavila trom deťom, Františkovi, Jacinte Marto a Lúcii dos Santos na mieste nazývanom Cova da Iria. K prvému zjaveniu došlo v roku 1917 , 13. mája a následne pokračovali až do októbra, vždy trinásteho v mesiaci. V roku 1930 katolícka cirkev uznala pravosť zjavení.

V cene je zarátané:

  • autobusová doprava na letisko a späť, letecká doprava do Lisabonu a späť , všetky letiskové poplatky,
  • autobusová doprava,
  • 3x ubytovanie v hoteli s raňajkami, 2x večera,
  • náboženský program podľa nižšie uvedeného popisu,
  • odborný sprievodca

V cene nie je zarátané:

  • komplexné cestovné poistenie Union /2,00 Euro/ 1 deň / osoba
Mapa

Galéria