Veľkonočná púť do Ríma

0
Cena
450 €
Cena
450 €
Prihlasovací formulár
Meno *
Email Address*
Správa *
Počet osôb *
Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

1341


Prečo si rezervovať zájazd u nás?

 • Dostupné ceny pre každého
 • Rezervácia zájazdu online
 • Letecká a autobusová doprava


Máte otázky ?

Neváhajte nám zavolať. Sme tím odborníkov na zájazdy radi Vám ochotne poradíme.

+421 911 285 240

ck@awertour.sk

4 dňový zájazd
Termín: 10. 4. - 13. 4. 2020
Letecky
PaedDr. Martin Mojžiš

Slávnostná sv.omša na pamiatku Poslednej večere, obrady Veľkého piatku, krížová cesta so Sv.Otcom, Veľkonočná vigília v Slovenčine, Účasť na pápežskej sv. omši zo slávnosti Zmŕtvychvstania Pána so slávnostným požehnaním sv. Otca “Urbi et orbi”

Putujme do Ríma, aby sme zachytili pulz Cirkvi – všetko obnoviť v Kristovi. Pozývame na púť všetkých ľudí dobrej vôle, aby sa na svätých miestach a pri osobnom stretnutí so Svätým Otcom posilnili milosťou Ducha Svätého a stávali sa uvedomelejšími kresťanmi.

Zájazdom sprevádza :

PaedDr. Martin Mojžiš

PaedDr. Martin Mojžiš

Rím – Večné mesto je srdcom kresťanstva. Takmer počas celých dejín Cirkvi je tu sídlo Kristovho námestníka – Svätého Otca.

Rím, mesto kde zomrel sv.Peter, to je mesto ktoré dýcha históriou, umeleckými, monumentálnymi skvostami a rôznymi jedinečnými pamiatkami, pre kresťanov posvätné miesto.

Pútnické zájazdy do Večného mesta sú pre účastníkov zájazdov nezabudnuteľnými zážitkami. Sú to cesty za jedinečnými pamiatkami a históriou, cesty vďaky za Svätým Otcom a za duchovnou obnovou našej viery.

RÁMCOVÝ PROGRAM PÚTNICKÉHO ZÁJAZDU:

Deň 1(Veľký piatok) V ranných hodinách odchod z Bratislavy autobusom do Viedne s následným odletom do Ríma

(Veľký piatok) v ranných hodinách odchod z Bratislavy autobusom do Viedne s následným odletom do Ríma. Transfer autobusom z letiska do hotela, ubytovanie. Popoludní obrady Veľkého piatku v slovenčine v jednom z kostolov v Ríme. Prehliadka vzácnych historických a kultúrnych pamiatok talianskej metropoly – Lateránska bazilika, Bazilika sv. Kríža Jeruzalemského, Bazilika sv. Schodov. Vo večerných hodinách účasť na Krížovej ceste v Koloseu. Vo večerných hodinách návrat do hotela, nocľah.

Deň 2 (Biela sobota) Prehliadka Koloseum, Bazilika sv. Petra v Okovách

(Biela sobota) Raňajky, pokračovanie programu – prehliadka Koloseum, Bazilika sv. Petra v Okovách, kde sú uložené okovy, v ktorých bol sv. Peter spútaný vo väzení; Bazilika sv. Klementa s telesnými pozostatkami sv. Cyrila; návšteva Forum Romanum, Kapitolu a najkrajších rímskych námestí a fontán. Účasť na Veľkonočnej vigílii. Návrat do hotela na ubytovanie.

Deň 3(Veľkonočná nedeľa) Odchod na Námestie sv. Petra.

(Veľkonočná nedeľa) Po raňajkách skoro ráno odchod na Námestie sv. Petra do Vatikánu. Účasť na pápežskej sv. omši zo slávnosti Zmŕtvychvstania Pána so slávnostným požehnaním sv. Otca “Urbi et orbi”. Popoludní návšteva Španielskych schodov, pápežskej Baziliky Santa Maria Maggiore a pápežskej Baziliky sv. Pavla za hradbami, kde je sv. Pavol pochovaný.

Deň 4(Veľkonočný pondelok) Prehliadka Baziliky sv. Petra vo Vatikáne

(Veľkonočný pondelok) Po raňajkách prehliadka Baziliky sv. Petra vo Vatikáne. Odchod na letisko s následným odletom do Viedne. Po prílete transfer autobusom do Bratislavy s predpokladaným príchodom v podvečerných hodinách.

Sprievodca si vyhradzuje právo zmeny programu.

Základné informácie

Termín: 5.5. – 9.5.2019

Doprava: autobusom

Sprievodca: PaedDr. Martin Mojžiš

Rím – Večné mesto je srdcom kresťanstva. Takmer počas celých dejín Cirkvi je tu sídlo Kristovho námestníka – Svätého Otca.

Rím, mesto kde zomrel sv. Peter, to je mesto ktoré dýcha históriou, umeleckými, monumentálnymi skvostami a rôznymi jedinečnými pamiatkami, pre kresťanov posvätné miesto.

Pútnické zájazdy do Večného mesta sú pre účastníkov zájazdov nezabudnuteľnými zážitkami. Sú to cesty za jedinečnými pamiatkami a históriou, cesty vďaky za Svätým Otcom a za duchovnou obnovou našej viery.

 

V cene je zarátané:

 • autobusová doprava z Bratislavy do Viedne
 • medzinárodná letenka na trase Viedeň- Rím - Viedeň
 • príručná batožina do 10kg s rozmermi 55 x 40 x 20cm; malá príručná batožina s rozmermi 35 x 20 x 20 cm
 • 3x hotelové ubytovanie s raňajkami v centre Ríma
 • transfer klimatizovaným autobusom z letiska do hotela v Ríme a späť
 • sprievodca - kňaz

V cene nie je zarátané:

 • daň mestu: 4 Eurá / deň/osoba (celkom: 12,-€ ) – platba na mieste sprievodcovi
 • lístky na mestskú dopravu v Ríma /približne 18,- €/
 • komplexné cestovné poistenie Union - 2,- €/deň
 • môžnosť dokúpenia večere 15,-€ / večera (2. a 3. deň)
Mapa

Galéria