Fatima, Lurdy, Santiago de Compostela, Avignon – kombinovanou dopravou

0
VYPREDANÉ
950 €
VYPREDANÉ
950 €

  Prihlasovací formulár







  Cestovný doklad zatiaľ nemám, vybavujem si ho. Údaje pošlem dodatočne





  Uložiť do zoznamu prianí

  Adding item to wishlist requires an account

  4744


  Prečo si rezervovať zájazd u nás?

  • Dostupné ceny pre každého
  • Rezervácia zájazdu online
  • Letecká a autobusová doprava


  Máte otázky ?

  Neváhajte nám zavolať. Sme tím odborníkov na zájazdy radi Vám ochotne poradíme.

  +421 911 285 240

  ck@awertour.sk

   PRIHLÁSENIE NA ODBER NOVINIEK

   Mám záujem o odber noviniek.


   9 dňový zájazd
   Termín: 22.6. – 30.6.2024
   Letecky
   Autobus

   Pozvánka na jedinečný duchovný zážitok! Pridajte sa k nám na pútnický zájazd kombinovanou dopravou letecky a autobusom, kde vás pohodlne prevedieme po stopách dvoch z najvýznamnejších mariánskych zjavení v histórii – Lurdy a Fatimy. Tento zájazd je plný duchovnej energie a posilnenia viery.

   Vydajte sa s nami do srdca Portugalska, do Fatimy, kde sa v roku 1917 Panna Mária zjavila trom deťom a zanechala posolstvá plné materinskej lásky a významných proroctiev, ktoré ovplyvnili nielen chod Cirkvi, ale celý svet. Objavte krásu a silu modlitby svätého ruženca, pokánia a obetí, ktoré sú kľúčmi k boju proti zlu a hriechu. Práve v Fatime sa Panna Mária predstavila ako Kráľovná Posvätného ruženca a zdôraznila význam modlitby ruženca v boji proti zlu. Ako by sa váš život zmenil, keby ste sa na tomto mieste mohli modliť ruženec?

   Následne sa presunieme do malebného mestečka Lurdy vo Francúzsku, kde vás priblížime k zázračnému prameni liečivej vody a k nezabudnuteľným zjaveniam Panny Márie Bernadete Soubirousovej. Zjavenie, ktoré viedlo k objaveniu liečivého prameňa, privádza do Lúrd každoročne tisíce pútnikov v nádeji na duchovné a fyzické uzdravenie. Pridajte sa k nim a zažite silu viery a modlitby na vlastnej koži.

   Naša cesta bude kombinovať pohodlie moderného leteckého a autobusového spojenia, aby ste mohli maximálne vychutnať krásy a duchovné poklady, ktoré tieto miesta ponúkajú, bez zbytočného stresu z cestovania. Doprajte si túto nezabudnuteľnú púť plnú modlitby, pokánia a duchovného rastu. Pridajte sa k nám a objavte s nami krásu viery v najčistejšej forme

   Úvod
   RÁMCOVÝ PROGRAM PÚTNICKÉHO ZÁJAZDU:

   Deň 1Odlet do Porta

   odchod autobusom z Bratislavy na letisko do Viedne s následným odletom do Porta. Transfer autobusom do Fatimy. Ubytovanie a nocľah.

   Deň 2 Fatima

   raňajky, oboznámenie sa s pútnickým areálom. Prehliadka starej baziliky Panny Márie Ružencovej s hrobmi svätého Františka a svätej Hyacinty Marto a tiež sestry Lucie. Prehliadka modernej baziliky Najsvätejšej trojice. Večera, sviečková procesia, nocľah.

   Deň 3 Fatima

   raňajky, pokračovanie náboženského programu vo Fatime. Krížová cesta z Fatimy do dedinky Aljustrel. Návšteva rodných domov troch vizionárov Lucie Santos, sv.Francisca Marto a sv.Jacinty Marto. Večera, sviečková procesia, nocľah.

   Deň 4 Santiago de Compostela

   raňajky, odchod do Santiaga de Compostela. Prehliadka baziliky Sv.Jakuba. V miestnej katedrále sú podľa tradície uložené ostatky svätého Jakuba, Kristovho učeníka. Ubytovanie, večera a nocľah.

   Deň 5 Lurdy

   po raňajkách presun na Lúrd s príchodom vo večerných hodinách. Ubytovanie a nocľah.

   Deň 6Lurdy

   raňajky, dopoludnia prehliadka pútnického areálu, krížová cesta (vedie za jaskyňou, Hornou bazilikou okolo vrchu, má dĺžku 1530 m, bola dokončená v roku 1912 a tvoria ju sochy odliate z kovu vo veľkosti okolo dvoch metrov). Popoludní Eucharistická procesia, večera, Sviečková procesia. Nocľah.

   Deň 7Lurdy

   raňajky, prehliadka mesta. Návšteva kúpeľov. Popoludní Eucharistická procesia, večera, Sviečková procesia. Popoludní Eucharistická procesia, večera, Sviečková procesia. Nocľah.

   Deň 8Avignon

   raňajky, odchod z Lúrd do Avignonu, prehliadka pápežského sídla. Večer príchod do Nice, ubytovanie a nocľah.

   Deň 9Odchod na Slovensko

   raňajky, odchod na Slovensko cez Taliansko, Rakúsko s krátkymi občerstvovacími zastávkami. Príchod do Bratislavy vo večerných až nočných hodinách.

   Sprievodca si vyhradzuje právo zmeny programu podľa okolností.

   Duchovný program je spojený s každodennou  svätou  omšou.

   Základné informácie

   Termín: 22.6. – 30.6.2024  /9 dní/       

   Doprava: kombinovaná doprava letecky / lux. bus

   Cena: 950 €

   V cene je zarátané:

   • letecká doprava so všetkými poplatkami, s veľkou a malou batožinou
   • 8x hotelové ubytovanie ( 5x s raňajkami a večerami, 3x s raňajkami )
   • autobusová doprava
   • odborný sprievodca
   • poistenie proti insolventnosti

   V cene nie je zarátané:

   • komplexné cestovné poistenie Uniqa 3,60 € - 1 deň / osoba, pre osoby do 70 rokov a pre osoby nad 70 rokov 4,80 € - 1 deň / osoba
   • daň mestám podľa ubytovania 30 €, Lurdy 10 € ( platí sa na mieste )
   Galéria

   Text box item sample content