Referencie

Ďakujeme Vašej cestovnej kancelárii za krásnu púť do Sv. Zeme (24.2. – 3.3.2019), ktorou nás sprevádzal pán Tomáš Torkoš a kňaz vdp. Radoslav Kobyda. Sv. Zem nosíme hlboko v srdci ako aj všetkých našich spolupútnikov, s ktorými sme tvorili veľmi dobrú partiu a atmosféru. Je to hlboký duchovný zážitok, ktorého význam a silu si uvedomujeme až dodatočne počas jednotlivých sv. omší. Hlboko si ceníme skutočnosť, že sme mali možnosť túto púť absolvovať v období po Vianociach a do obdobia Veľkej Noci. Srdečné Pán Boh zaplať za krásny výklad pánovi Torkošovi a za duchovné a povzbudivé slová vdp. Radoslavovi Kobydovi. Zo srdca Vám prajeme veľa spokojných pútnikov, každého povzbudzujeme v absolvovaní pútí, ktoré majú hlboký duchovný zážitok, z ktorého je možné čerpať po celý život. Pán Boh zaplať a želáme Vám všetko dobré

manželia Bernáthovci z Jarku
3.3.2019

Dobrý deň, chcela by som sa vám poďakovať za perfektne zorganizovaný zájazd ktorý som prežila s vašou cestovkou 25.2.2019-3.3.2019 a vyzdvihnúť nášho sprievodcu Tomáša Torkoša ,ktorý sa nám venoval na 120%,za jeho úžasné informácie možno že aj navyše, jeho vtipy, vystupovanie, udržať celý autobus pokope po celý čas si pýta veľkú chválu. Cestujem veľa a som príjemne prekvapená, že to takto pekne dopadlo s milými ľuďmi už nie cudzími. Tie vedomosti, ktoré som nabrala za týždeň a precestovala budem mať na pamäti ešte veľmi dlho. Preto ešte raz ďakujem za prekrásny zážitok a veľa šťastných letov nášmu sprievodcovi Tomášovi.
S pozdravom Šranková

Šranková
3.3.2019

Dobrý deň, v dňoch 12.-19.11.2018 sme sa zúčastnili s Vašou CK pútnického zájazdu do Izraela. Dovoľte nám aspoň touto cestou poďakovať sa pracovníkom Vašej CK ako i Dr. theol. Ing. Pavlovi Šajgalíkovi za bezchybnú organizáciu a zvlášť veľké ďakujem tlmočte nášmu sprievodcovi ICLic. Mgr. Miroslavovi Labačovi za starostlivé sprevádzanie, obetavosť, trpezlivosť, odborný a vysoko profesionálny výklad a za perfektné informačné a organizačné schopnosti. Vrelá vďaka za všetko. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za mimoriadne kvalitné služby a prajeme Vám všetkým vo Vašej práci veľa úspechov a veľa spokojných klientov.

S pozdravom Magdaléna Vavrová a Zlatica Durisová

Magdaléna Vavrová a Zlatica Durisová
19.11.2019

Dobrý deň, v dňoch 8 – 15.11.2018 sme sa zúčastnili zájazdu ,púte do Svätej zeme. Chceme sa touto cestou poďakovať za nádherný zážitok. Osobitne ďakujeme otcovi Michalovi Pitoniakovi. Venoval sa nám na vysokej profesionálnej úrovni. Nádherná púť plná duchovných aj osobných zážitkov. Zo srdca ďakujeme!

Jozef a Alica Beňoví

Jozef a Alica Beňoví
15.11.2018

Dobrý deň, posielam pár fotiek z Izraela v termíne 12.11. – 19.11.2018. Zaujímavé značenie smerových tabúľ, židovský cintorín, Getsemanská záhrada a fascinujúce Mŕtve more s vyzrážanou soľou… Zájazd bol pre mňa úžasný. Pekný deň.

M. Ostráková

M. Ostráková
19.11.2018

Pridať referenciuVyberte počet hviezdičiek: