PORTO, SANTIAGO DE COMPOSTELA, BRAGA, FATIMA

0
VYPREDANÉ
840 €
VYPREDANÉ
840 €

  Prihlasovací formulár  Cestovný doklad zatiaľ nemám, vybavujem si ho. Údaje pošlem dodatočne

  Uložiť do zoznamu prianí

  Adding item to wishlist requires an account

  3555


  Prečo si rezervovať zájazd u nás?

  • Dostupné ceny pre každého
  • Rezervácia zájazdu online
  • Letecká a autobusová doprava


  Máte otázky ?

  Neváhajte nám zavolať. Sme tím odborníkov na zájazdy radi Vám ochotne poradíme.

  +421 911 285 240

  ck@awertour.sk

   PRIHLÁSENIE NA ODBER NOVINIEK

   Mám záujem o odber noviniek.


   5 dňový zájazd
   Termín: 17.10.-21.10.2023
   Letecky

   Fatimské posolstvo Matky Božej je plné nežnej materinskej lásky. Posolstvá sú „najprorockejšie z moderných zjavení“. Ovplyvnili chod Cirkvi a celý svet. Zasvätenie sveta v roku 1984 malo za následok pád komunizmu vo východnej Európe. Ďalšie, veľmi dôležité požiadavky neba sú sviatosti zmierenia, sväté prijímania počas prvých sobôt v mesiaci, modlitba sv.ruženca, pokánie, obety za hriešnikov – využiť ich ako hlavné zbrane v boji proti satanovi. Panna Mária sa tu predstavila ako Kráľovná Posvätného ruženca.

   Fatima je jedno z najznámejších pútnických miest na svete. Nachádza sa v okrese Santarém v strednom Portugalsku, 187 km južne od mesta Porto a 123 km severne od Lisabonu. Stala sa známym pútnickým miestom potom, ako sa tu Panna Mária zjavila trom deťom, Františkovi, Jacinte Marto a Lúcii dos Santos na mieste nazývanom Cova da Iria. K prvému zjaveniu došlo v roku 1917 , 13. mája a následne pokračovali až do októbra, vždy trinásteho v mesiaci. V roku 1930 katolícka cirkev uznala pravosť zjavení.

   RÁMCOVÝ PROGRAM PÚTNICKÉHO ZÁJAZDU:

   Deň 1Stretnutie skupiny v Bratislave, Porto

   stretnutie skupiny v Bratislave, odchod autobusom na letisko do Viedne s následným odletom do Porta. Po prílete prehliadka Porta, ubytovanie, večera a nocľah.

   Deň 2 Santiago de Compostela

   po raňajkách transfer do Santiago de Compostela, mesta, do ktorého vedie najznámejšia pešia púť v Európe. V miestnej katedrále sú podľa tradície uložené ostatky svätého Jakuba, Kristovho učeníka. Prehliadka katedrály a mesta, ubytovanie, večera a nocľah.

   Deň 3 Braga, Fatima

   raňajky, pokračovanie prehliadky SantiaGo de Compostela. Následne odchod do Bragy. Prehliadka baziliky Bom Jesus do Monte, ktorá stojí na kopci Espinho a je významným pútnickým miestom, ktoré patrí na zoznam svetového dedičstva UNESCO. Dominantnou súčasťou celého areálu je monumentálne barokové schodisko prekonávajúce výškový rozdiel 116 metrov. Navštívime taktiež historické centrum Bragy, a katedrálu Bragy – Sé de Braga. Po programe odchod do Fatimy, ubytovanie a večera. Po večeri modlitba sv. ruženca a účasť na sviečkovej procesii. Nocľah.

   Deň 4 Fatima

   raňajky, sv. omša, prehliadka prehliadka areálu – Kaplnka Zjavení s milostivou sochou Panny Márie, Bazilika s hrobmi sestry Lucie dos Santos, sv. Františka a sv. Hyacinty Marto, prehliadka moderného chrámu Najsvätejšej Trojice. Krížová cesta a návšteva rodných domov troch vizionárov. Po večeri modlitba sv. ruženca a účasť na sviečkovej procesii. Nocľah.

   Deň 5Svätá omša a odchod na letisko

   po raňajkách sv. omša, následne odchod na letisko do Porta s následným odletom do Viedne. Transfer autobusom do Bratislavy.

   Základné informácie

   Termín: 17.10.-21.10.2023  /5 dní, 4 noci/

   Doprava: Letecky

   Cena: 840 €

    

   V cene je zarátané:

   • medzinárodná letenka na trase Viedeň / Porto / - Porto / Viedeň / , 1 kus podpalubnej batožiny do 20 kg, 1 kus malej príručnej batožiny s rozmermi 40cm x 30cm x 20cm
   • transfer z Bratislavy na letisko do Viedne a späť, transfer z letiska do hotela vo Fatime a späť
   • 4x hotelové ubytovanie s polpenziou v 3* hoteloch
   • autobusová doprava
   • náboženský program podľa nižšie uvedeného popisu
   • odborný sprievodca

   V cene nie je zarátané:

   • komplexné cestovné poistenie Uniqa 3 € / deň / osoba
   • príplatok za 1-lôžkovú izbu 150 €
   • vstupy do pamiatok
   Mapa

   Galéria