Od Viedne Dolným Rakúskom po Štajerský Mariazell

0
NOVÁ PONUKA
240 €
NOVÁ PONUKA
240 €

  Prihlasovací formulár  Cestovný doklad zatiaľ nemám, vybavujem si ho. Údaje pošlem dodatočne

  Uložiť do zoznamu prianí

  Adding item to wishlist requires an account

  8346


  Prečo si rezervovať zájazd u nás?

  • Dostupné ceny pre každého
  • Rezervácia zájazdu online
  • Letecká a autobusová doprava


  Máte otázky ?

  Neváhajte nám zavolať. Sme tím odborníkov na zájazdy radi Vám ochotne poradíme.

  +421 911 285 240

  ck@awertour.sk

   PRIHLÁSENIE NA ODBER NOVINIEK

   Mám záujem o odber noviniek.


   3 dňový zájazd
   Termín: 5.7. – 7.7.2024
   Autobusom

   Najzaujímavejšie body z programu pútnického zájazdu:

   1. Klosterneuburg: Navštívime 900-ročný augustiniánsky barokový kláštor, ktorý ponúka úžasnú historickú atmosféru a architektúru.
   2. Göttweig: Tento benediktínsky kláštor ponúka nádherný výhľad na Dunaj a okolité prostredie. Je to miesto s veľkou duchovnou hodnotou.
   3. Melk: Impozantný benediktínsky kláštor v regióne Wachau je skvostnou ukážkou barokovej architektúry a je jedným z najobľúbenejších výletných cieľov v tejto oblasti.
   4. Lilienfeld: Návšteva najväčšieho stredovekého kláštora Cistercianskeho opátstva v Rakúsku, čo predstavuje historický skvost.
   5. Mariazell: Toto miesto je najdôležitejším pútnickým miestom Rakúska a je zasvätené Panně Márii. Pre rakúskych veriacich je Mariazell mariánskou národnou svätyňou Jeho návšteva je vrcholom zájazdu.
   6. Maria Taferl: Bazilika Bolestnej matky Božej je ďalším dôležitým posvätným miestom v Dolnom Rakúsku.
   7. Heiligenkreuz: Cisterciánsky kláštor so svätým Krížom zo Svätej Zeme je miestom s relikviou, ktorá má veľkú historickú hodnotu.

   Tieto body v programe ponúkajú kombináciu historických pamiatok, nádherných kláštorov, duchovných miest a krásnej rakúskej krajiny, ktorá vás určite očarí.

   RÁMCOVÝ PROGRAM PÚTNICKÉHO ZÁJAZDU:

   Deň 1Odchod v ranných hodinách

   odchod v ranných hodinách z Bratislavy do Rakúska. Prehliadka Klosterneuburg – 900 rokov starý augustiniánsky barokový kláštor. Pokračovanie v ceste, návšteva kláštora Göttweig, ktorý je mužský benediktínsky kláštor na južnom brehu Dunaja v obci Furth bei Göttweig neďaleko dolnorakúskeho mesta Krems. Popoludní návšteva Melk – impozantný benediktínsky kláštor je jedným z najobľúbenejších výletných cieľov v regióne Wachau. Ubytovanie, večera a nocľah.

   Deň 2 Lilienfeld, Mariazell

   raňajky, odchod do Lilienfeld, návšteva najväčšieho stredovekého kláštora Cistercianskeho opátstva v Rakúsku. Pokračovanie v ceste do Mariazellu, prehliadka najdôležitejšieho pútnického miesta Rakúska. Pre rakúskych veriacich je Mariazell mariánskou národnou svätyňou. Mariazellskú Madonu volajú tiež Magna Mater Austriae (Veľká Matka Rakúska). Návrat na ubytovanie, večera a nocľah.

   Deň 3 Prehliadka Maria Taferl, Heiligenkreuz

   raňajky, odchod do Maria Taferl, návšteva baziliky Bolestnej matky Božej, ktorá je posvätným miestom Dolného Rakúska. Pokračovanie v ceste do Heiligenkreuz – cisterciánsky kláštor, kde sa nachádza relikvia Sv.Kríža zo Svätej Zeme. Odchod na Slovensko s príchodom do Bratislavy v podvečerných hodinách

   Sprievodca si vyhradzuje právo zmeny programu.

   Základné informácie

   Termín: 5.7. – 7.7.2024

   Doprava: zahraničným klimatizovaným autobusom

   Cena: 240 €

   V cene je zarátané:

   • doprava zahraničným klimatizovaným autobusom
   • 2x hotelové ubytovanie s polpenziou v dvojlôžkových/ trojlôžkových izbách
   • sprievodca zájazdu
   • poistenie voči úpadku

   V cene nie je zarátané:

   • komplexné cestovné poistenie Uniqa 3,60 € - 1 deň / osoba, pre osoby do 70 rokov a pre osoby nad 70 rokov 4,80 € - 1 deň / osoba
   • vstupné do pamiatok
   Mapa

   Galéria