BENELUX

0
Cena
450 €
Cena
450 €

  Prihlasovací formulár  Cestovný doklad zatiaľ nemám, vybavujem si ho. Údaje pošlem dodatočne

  Uložiť do zoznamu prianí

  Adding item to wishlist requires an account

  3015


  Prečo si rezervovať zájazd u nás?

  • Dostupné ceny pre každého
  • Rezervácia zájazdu online
  • Letecká a autobusová doprava


  Máte otázky ?

  Neváhajte nám zavolať. Sme tím odborníkov na zájazdy radi Vám ochotne poradíme.

  +421 911 285 240

  ck@awertour.sk

   PRIHLÁSENIE NA ODBER NOVINIEK

   Mám záujem o odber noviniek.


   7 dňový zájazd
   Termín: 3. 7. - 9. 7. 2020
   Autobusom

   V Bruseli budeme mimo iného obdivovať cechové domy, královský palác i Parlamentarium. V Amsterdamu uvidíme diamantovu burzu, navštívime Rembrandtovo múzeum, parlament v Haagu, Zaanse Schans nás očarí krásou veterných mlýnov, ochutnáme rôzné druhy syrov a spoznáme výrobu drevákov.

   Doprava luxusným klimatizovaným autobusom, výborný štandard hotelového ubytovania s polpenziou

   RÁMCOVÝ PROGRAM PÚTNICKÉHO ZÁJAZDU:

   Deň 1V ranných hodinách odchod z Bratislavy do Luxemburska

   v ranných hodinách odchod z Bratislavy do Luxemburska. Non stop jazda s krátkymi občerstvovacími zastávkami. Ubytovanie a nocľah

   Deň 2Prehliadka mesta

   raňajky, prehliadka mesta. Známou pamiatkou starom meste je Katedrála panny Marie (Cathédrale Notre-Dame), ktorá je postavená v gotickom štýle. V chrámovej krypte sv. Petra sú uložené aj ostatky českého kráľa Jána Luxemburského. Mestský starý bulvár R. Schumana je spojený s moderným centrom jedným s najdlhším kamenným mostom sveta – mostom vojvodkyne Šarloty. Má výšku až 85 metrov. Nemenej známy je aj Adolfov či Starý most. Jadrom starého mesta je „rybí trh“. Zaujímavý je aj Kostol sv. Jána zo 14. storočia. Je postavený v „Dolnom meste“ a vo vnútri ukrýva vzácny obraz Čiernej Madony. Popoludní presun do Bruselu, ubytovanie, večera a nocľah.

   Deň 3 Prehliadka Bruselu

   raňajky, prehliadka Bruselu. Kostol Notre Dame de Sablon je skvostný neskoro renesančný kostol s maľovanými vitrážami. Grand´Place – veľké námestie (alebo aj trhové námestie) v Bruseli sa rozmermi podobá futbalovému ihrisku, iba namiesto tribún ho obklopujú desiatky krásne zdobených domov. Nádherné námestie ležiace v srdci metropoly láka každoročne turistov z celého sveta – Grand´ Place patrí k najkrajším námestiam Európy. Najstaršou stavbou je gotická Radnica. Svojrázne trojposchodové cechové domy, ktoré obklopujú radnicu, vyzerajú ako domčeky z detskej stavebnice. Ďalšou známou stavbou je Kráľovský palác. Katedrála sv. Michala je dominantou starého mesta. Pochádza z 13. storočia. Európsky parlament – monumentálna budova Európskeho parlamentu má novodobý tvar..Presun do do Bruggy Antverp, ubytovanie, večera a nocľah.

   Deň 4Prehliadka Bruggy

   raňajky, prehliadka Bruggy – prehliadka krásného historického mesta pretkaného sietou kanálov rieky Reie. Návšteva kostola Panny Márie s Michelangelovou sochou Panny Márie s dieťaťom, bazilika sv. Krvy. Presun do Amsterdamu, ubytovanie, večera a nocľah.

   Deň 5Odjazd v skorých ranných hodinách do Aalsmeru

   raňajky, odjazd v skorých ranných hodinách do Aalsmeru – návšteva nejvetšiej kvetinovej burzy na svete, odjazd do Volendamu – prehliadka pôvabného rybárského mestečka s mnohymi malebnými domami, možnost kupania, odjazd do Zaanse Schans – návšteva skanzenu s drevenými domkami a vetrnými mlýnami ze 17. a 18. stol., ukážka výroby drevákov a syrov (s možnosťou nákupu týchto výrobkov). Návrat do Amsterdamu, večera a nocľah.

   Deň 6Celodenná prehliadka Amsterdamu

   raňajky, celodenná prehliadka Amsterdamu – hlavného mesta Holandska, založeného koncom 12. st. ako malej rybárskj dediny na brehoch rieky Amstel. Amsterdam má jedno z nejväčších historických mestkých centier v Evrope pochádzajúcí zo 17.st. z obdobia “Zlatého veku”. V tejto dobe bol postavený systém sústredných polkruhových kanálov, ktorý dodnes určuje tvár mesta. Vďaka ním si Amsterdam vyslúžil prezývku “Benátky severu”. Návšteva historického centra námestí Dam s Královským palácom, možnost návštevy brusiarne diamantov. V podvečerných hodinách odjazd do SR s krátkou zastávkou v Naardenu – mieste posledného odpočinku svetoznámého českého pedagoga, teologa a filozofa Jána Amosa Komenského. Pokračovanie nonstop jazdou s krátkými občerstvovacími zastávkami

   Deň 7Príjazd do Bratislavy

   príjazd do Bratislavy v dopoludňajších hodinách

   Sprievodca si vyhradzuje právo zmeny programu.

   Základné informácie

   Termín: 3.7. – 9.7.2020

   Doprava: autobusom 

   V Bruseli budeme mimo iného obdivovať cechové domy, královský palác i Parlamentarium. V Amsterdamu uvidíme diamantovu burzu, navštívime Rembrandtovo múzeum, parlament v Haagu, Zaanse Schans nás očarí krásou veterných mlýnov, ochutnáme rôzné druhy syrov a spoznáme výrobu drevákov.

   Doprava luxusným klimatizovaným autobusom, výborný štandard hotelového ubytovania s polpenziou

   V cene je zarátané:

   • autobusová doprava
   • 5x hotelové ubytovanie s polpenziou
   • sprievodca zájazdu

   V cene nie je zarátané:

   • komplexné cestovné poistenie Union 2,- Euro / osoba /1 deň
   • vstupy do pamiatok podľa programu
   Mapa
   Galéria